BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Žvilgsnis į ateitį: idealus socialinis tinklas

Google inicijuotas socialinio framework’o projektas atrodo greitai taps standartu numeris vienas: iki metų galo didieji socialiniai tinklai planuoja pradėti jį naudoti… Ir tai šaunu! Manau, tai pirmas žingsnis idealaus socialinio tinklo link!

Šiandien šia proga nusprendžiau pasidalinti keliomis mintimis apie idealų socialinį tinklą. :)

Praktiškai idealus socialinis tinklas būtų tai, kas leistų iš kitos krūvos žmonių jame atsirinkti lengviau sau reikalingus, bei įdomius. Juk dabartiniuose socialiniuose tinkluose galima ir pasiklysti beieškant žmonių, kurie turi kažkokius daug rečiau pasitaikančius išvaizdos, socialinius ar kokius nors kitus bruožus. Geras socialinis tinklas turėtų taupyti laiką, padėti įgyvendinti žmonių idėjas, surasti bendraminčius, gyvenimo meiles ir pan… Žinoma, skamba tai šiek kaip koks dar vienas pažinčių portalas. Bet būnant geras socialinis tinklalapis ir turėtų be ryšių atkartojimo ir draugų kolekcionavimo tuo užsiimti. Kitaip tariant, manau, kad idealus socialinis tinklas tai turėtų būti iš esmės tas pats, kaip koks nors Google interneto paieškoje. Kad tokia paieška veiktų, reikia kaupti, analizuoti socialinę kiekvieno individo e-elgseną (plačiau apie tai kol kas nepasakosiu).

Greičiausiai, tokios idėjos realizavimas sukeltų visokių filosofinių, moralės ir kitų sričių ginčų - juk kiekvienas būtų iš esmės sekamas 24h per parą.

Rodyk draugams

Komentarai (3)

 1. Frederico:

  Na Facebookas jau pareiškė neprisijungsiantis ;)

 2. Adomas Pranevičius:

  j

 3. Adomas Pranevičius:

  Sorry, kažkodėl nepostino mano komentaro. Čia turbūt dėl to, kad į blogas lauką įrašiau ne blogas.lt sistemai priklausantį blogą.

  Dėl Google ir Facebook, tai nemanau, kad Google bus blogiau jei Facebookas neprisijungs. Čia tik pačiam Facebookui minusas didelis bus ir tiek. Jei drastiškai pasakius, tai prasidės nuo dabar Facebook'o populiarumo mažėjimas. Bus įdomu stebėt.

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.