BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Pamoka: kaip tapti visų galų meistru

Kaip jau kai kas pastebėjo, yra žmonių, kurie linkę viską kritikuoti, bet ar patys kažką geriau padarytų… sunku pasakyti…  Bet ar aš nesu vienas iš tokių? Irgi sunku pasakyti… visko gali būti… Šiaip ar taip nusprendžiau šiandien tutorialą pateikti kaip galima tapti visų galų meistru… gal kam pravers… :)))

  • Svarbiausia dalis susigalvoti kokią nors idėją, kurią galėtum ne vienas įgyvendinti. Kuo idėjos įgyvendinimas gali ilgiau užtrukti tuo geriau, todėl siūlau mažmožiais neužsiimti. Beje, ši idėja turėtų būti nekomercinė, nes kitaip greičiausiai sekančių punktų tau neverta ir skaityti… :))

  • Kai rinksis žmones į komandą, pasistenk, kad bent vienas iš jų būtų koks emo (galėsi vėliau su juo susipykti), vienišas (visai tikėtina, kad taip įsimylės, kad pamirš ateity darbus), ar pažadukas (per jį ateity turės bent pusę komandos narių priežastį palikti projektą)…

  • Dar labai svarbu, kad tavo idėjos palaikytojai būtų pasiskirstę skirtingomis pareigomis (pvz. programuotojas, vadybininkas, dizaineris…). Žinoma, už kažkurią sritį pagal pradinę idėją turėtum būti atsakingas ir tu. 

  • Pradėkite dirbti!

  • Po kurio laiko būtinai atsitiks kokia nors nesąmonė ir kažkas pabėgs iš tavo komandos. Žinoma tu pagalvosi, kad nepakeičiamų nėra, ir pradėsi naujo žmogaus paieškas. Ieškoti greičiausiai seksis tau sunkiai, nes dirbti iš idėjos kam nors nėra madinga… madinga pačiam kurti naujas idėjas… :))) Jei rasi kažką, pamatysi kiek daug laiko tam praleidai… bet būsi visvien laimingas… (šioje vietoje galima peršokti į prieš tai buvusį punktą) O jei ieškoti nesiseks visiškai? Suprasi, kad pačiam kažką išmokti nei surasti tinkamą žmogų bei padaryti darbą yra daug greičiau.

  • Išmoksi naują dalyką, padarysi pabėgusio žmogaus darbą.

  • Jei tavo tame projekte dar buvo kokių žmonių, greičiausiai dauguma kol tu ką nors darysi bei mokinsis pabėgs (nes tik greitų rezultatų gavimas yra šiuo metu labai madingas; svarbu greitis - kokybė dzin). O tau nuo kiekvieno pabėgusio žmogaus teks keliauti dviem punktais viršun ir spręsti dilemą… kol liksi vienintelis… bet tada tau liks viską užbaigti, norint pereiti punktu žemiau… :)

  • Sveikinu! Ką tik tu tapai visų galų meistru! :) 

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Kas teisybė tai ne melas… Ir šiek tiek patirta jau.

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.