BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Frype.lt: pavasariniai kiaušiniai

Prisimenu kažkada Frype.lt buvo organizuojamas žaidimas, kurio metu buvo dalinami IPOD grotuvai, bei vienas nešiojamas HP kompiuteris. Šio žaidimo metu reikėjo tapti tuo, kas daugiausia pakviečia naujų žmonių į portalą. Ir kaip manote ši akcija pasisekė? O gi labai šauniai! Beveik visi nugalėtojai buvo tie, kurie turi kokias nors daug lankytojų sulaukiančias svetaines. Kodėl? Todėl, kad už kažkokius gerus smulkius dalykėlius labai nesunku priversti didelio portalo vartotojus kažkur papildomai užsiregistruoti. Štai pavyzdžiui LinkoManija.net savininkas pasiūlė visiems vartotojams geresnį ratio už prisiregistravimą… ir, žinoma, jis laimėjo tiek IPOD grotuvą tiek ir tą nešiojamą kompiuterį (~1000 pakviestų “draugų” šį prizą garantavo). 

Aš tikėjausi, kad Frype.lt po šio konkurso susiprotės ir nieko panašaus nerengs. Bet kurgi tau! Po kurio laiko buvo dar vienas toks konkursas. Tik jau tinklalapių savininkų ten nelabai matėsi: juk galimybės jų buvo išsemptos, o daugiau kitų didelių tinklalapių kaip ir nedalyvavo. Taigi vyravo visokie spameriai… Nežinau, kokie ten rezultatai buvo antro tokio bandymo, bet kažkodėl spėju kad ne kokie…

Buvo dar ir kitokių konkursų. Bet įdomiais aš vargu ar galėčiau pavadinti. Užtat naujas velykinis konkursas žada būti šiek tiek originalesnis (tiesa pasakius nieko panašaus man nesiseka prisiminti lietuviškuose tinklalapiuose): benaršant galima bus pamatyti ir spaudalioti ant margučių, kurie duos taškų. Atrodo, gali ši savireklamos akcija ir pasisekti labiau… na bent jau su jauna tinklalapių lankytojų socialine grupe… bet kaip ten bus, dar pamatysime… :)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.