BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

BLOGin 2008: Balsuok už kIDEA!

Su šiokiu tokiu šurmuliu prasidėjo BLOGin 2008: Geriausių tinklaraščių rinkimai. Ir kIDEA ten! Ir sakyčiau jai labai pasisekė, nes pakliuvo kažkodėl į verslo kategoriją tik su 4 konkurentais. Palyginti kiek konkurentų yra Gyvenimo (17) arba Technologijų (20) tai tikra palaima… Todėl eikite ir balsuokite už kIDEA! :)))

kIDEA už Jūsų balsą galėtų pasiūlyti:

Bet viso to kIDEA tikrai nesiūlys… kodėl? Visų pirmą todėl, kad nėra lengva sekti, kas ištiesų už tave šiuose rinkimuose prabalsuoja. Visų antra, kažkodėl nėra tokio labai didelio noro betkuria kaina laimėti šiuos rinkimus. 

Tai jau antrieji panašūs rinkimai per gana trumpą laiką. Visiblogai.lt irgi neseniai organizavo (kIDEA juose nepapuolė į antrą turą). Nors skiriasi šiek tiek abiejų rinkimų metodika (BLOGin 2008: Geriausių tinklaraščių rinkimuose į antrą etapą atrenka kažkokia komisija, tuo tarpu Tinklaraščių apdovanojimai '08 leidžia pirmame ture siūlyti savus blog'us), tačiau nei vienas variantas nėra tas, kokį norėčiau matyti. Man pačiam buvo kilusi idėja organizuoti tokius apdovanojimus (bet kadangi ir taip du vyksta nusprendžiau bent šiems metams to atsisakyti), tačiau skirtingai nei rinkimai, kuriuose gali bet kas sukelti kokį nors didesnę ar mažesnę bangą, atrandant naujų balsuotojų, jų nugalėtojai būtų pagrįsti tarpusavio ryšiais, bei daroma tiek socialine tiek ir žiniasklaidos įtaka kitų blogerių akyse. Kaip tai galima padaryti? Tiesiog pasinaudoti tam tikros informacijos tinklaraščiuose paieškos algoritmų, bei jos analizavimu. Taip, tai techniškai sudėtingesnis būdas… bet taip pat tai yra tas būdas, kuris leistų kiek galima pateikti objektyvesnius nugalėtojus (nefanbojiškus). Bet kodėl? Todėl, kad čia būtų daug didesnę įtaką turėtų įdirbis prie tinklaraščio. 

Šių rinkimų proga, laikinai paredagavau blog'o šabloną… :)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

 1. vienastoks:

  Panašiai kaip Technorati? / Karabi? Kiek į įrašus dedama nuorodų. Nemanau, kad gerai. Vis dėlto rinkimai yra rinkimai, o statistika yra skatistika. Neįdomu būtų vien mechaniniu principu, nebent pirminei atrankai.

  Beje, taip buvo padaryta atranka BlogIn balsavimui - paimti 50 tinklaraščių pagal RSS iš Blogologo. Taip, kad jokių komisijų nebuvo iš viso, bent jau taip rašė Arnoldas.

 2. MekDrop:

  Aš vat taip ir pagalvojau dėl to toprss.lt sąrašo ir šio balsavimo. Kitavertus ir tu teisus dėl visokių technoračių. Bet dar kitavertus nevisi kas lankosi tinklalapiuose juos prenumeruoja - vadinasi, kažkokio kito būdo reiktų atrinkti nugalėtojus.

 3. titanium:

  Savo balsą skyriau kIDEA :)sėkmės

 4. mar:

  invaitus pardavineji ? ah tu !

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.